Pulma aastapäeva kingitus

Pulma aastapäeva kingitus – mida kinkida?

Iga pulma aastapäev on ainulaadne saavutus ja kui te veel ei teadnud on enamik aastaid seotud ka ainulaadsete teemadega. Aga millised on täpselt pulma aastapäeva teemad ja tähendused, sellest saad lugeda pulma aastapäevad lehelt.

Enamikes kultuurides peetakse pulma aastapäevi väga tähtsaks ning neid tähistatakse tähendusrikkal viisil. See on ideaalne võimalus mälestada armastust, mida kaks inimest ikka veel üksteise vastu tunnevad, olenemata abieluelu tõusudest ja mõõnadest.

Abielu esimestel aastatel võib olla lihtne välja mõelda kingitus, mida kindlasti hinnatakse, kuna paaridel puuduvad paljud abieluelus olulised asjad. Mida rohkem verstaposte saavutatakse, võib olla palju keerulisem leida sobiv ja väärtuslik kingiidee.

Kirjutage armastuskiri: Võtke aega, et kirjutada teineteisele armastuskirjad, milles väljendate oma tundeid ja mõtteid. See on hea viis oma sidemete tugevdamiseks.

Isiklik ajakapsel: Looge koos isiklik ajakapsel, kuhu panete kirju, fotosid ja muid mälestusi oma suhtest. Seejärel võite selle kapsli avada tulevikus, näiteks oma 50. pulma-aastapäeval.

Ühine raamat või päevik: Alustage ühist raamatut või päevikut, kuhu saate kirjutada oma ühiste kogemuste, unistuste ja mõtete kohta. See võib olla ka lihtsalt Google Drives jagatud dokumente, millest ainult teie teate.

päikeseloojang

Kodune filmiõhtu: Vaadake koos oma pulmavideot või muid mälestusvideosod, et meenutada, kuidas teie suhe alguse sai. Võite ka koos vaadata möödunud aasta jooksul tehtud fotosid ja videoid.

Romantiline õhtusöök: Broneerige laud oma lemmik restoranis või valmistage koos kodus romantiline õhtusöök. Looge intiimne õhkkond küünlavalguse, mõnusa muusika ja hea toiduga.

Ühine meelelahutus: Minge koos kinno, teatrisse või kontserdile. Võimalus nautida kvaliteetaega koos ja luua uusi mälestusi.

Romantiline puhkus: Korraldage romantiline nädalalõpp või reis, kus saate keskenduda üksteisele ja tähistada oma tugevat sidet. Lapsed jätke koju!

Kvaliteetaeg: Veetke aega koos, rääkige tulevikuplaanidest, jagage unistusi ja meenutage oma seniseid kogemusi.

Magusad kingitused: Kinkige üksteisele magusaid kingitusi, nagu lemmikšokolaadid, kommid või kondiitritooted.

Koogi küpsetamine: Küpsetage koos maitsev kook või magustoit ning nautige seda romantilise õhtusöögi lõpetuseks.

Kodune õdus õhtu: Korraldage kodune õhtusöök, kus saate nautida teineteise seltskonda mõnusas ja hubases atmosfääris.

Looduses jalutamine: Tehke ühine matk looduses, et nautida värsket õhku ja teineteise lähedust.

Spaa päev: Külastage spaad või looge kodus spaasarnane atmosfäär, et lõõgastuda ja hellitada üksteist.

Piknik looduses: Korralda romantiline piknik looduses, kus saate nautida aega koos ja samal ajal nautida looduse ilu.

Päikeseloojang või päikesetõus: Minge koos õhtul kuhugi mere äärde päikeseloojangut vaatama. Või veel põnevam – tõuske hommikul vara ülesse ja vaadake päikesetõusu.

Oluline on valida kingitus või tegevus, mis väljendab teie armastust, pühendumust ja teie suhte ainulaadsust. Parim kingitus on see, mis tuleb südamest ja kannab endas tähendust teile mõlemale.