isadepaeva kingitus

Kuidas valida meeldejääv isadepäeva kingitus?

Mida kinkida isale isadepäevaks? Selleks, et sul oleks ohtralt variante, oleme pannud kokku erinevad kingiideed, mille hulgast ehk leiad midagi, mis ka sinu isal paneb silmas särama. Tutvu meie ideedega, leia ideaalne isadepäeva kingitus ja rõõmusta oma isa südamest tulnud kingitusega!

Soovitused, kuidas leida ideaalne isadepäeva kingitus

Toome sulle välja mõned soovitused, mida arvestada, kui mõtled, milline võiks olla sellel aastal isadepäeva kingitus. Usume, et need soovitused aitavad sul välja mõelda põnevaid kinke, mis teevad talle rõõmu!

Esimene soovitus: kas sa tead midagi, mida ta on soovinud hiljuti osta

Üks võimalustest on kinkida isale midagi, mida ta on soovinud omale soetada, aga pole seda teinud. Mõtle tagantjärele oma vestluste peale ja ehk turgatab sulle midagi pähe, mida ta on selles osas maininud. Meestele meeldivad praktilised asjad, seega isadepäeva kingitus, mis on seotud juba millegagi, mida ta niikuinii soovis, on ideaalne. Kui soovid seda muuta personaalsemaks, siis sinna juurde ise tehtud kaart. Kui tegemist on noore isaga, siis lapse joonistusega pilt teeb kindlasti härdaks.

Kui tegemist on mõne kulukama kingitusega, siis võta kogu pere kampa. Juhul, kui garaažist, kus ta nikerdab, on puudu soojuspump, mis sooja hoiab, siis panustage selle ostufondi või kinkige soojuspump, mis tagab talle ideaalse keskkonna nokitsemiseks. See ei pea olema õhk-vesi soojuspump, vaid väiksesse ruumi piisab tavalisest õhk-õhk soojuspumbast.

Teine soovitus: vali isadepäeva kingitus, mis on seotud tema hobiga

Mis talle meeldib teha: kas raamatuid lugeda, vabas õhus aega veeta, ujumas käia või kokata? Kingi talle midagi, mille abil saab olla parem selles, mida ta armastab teha. Kuna see sõltub suuresti sellest, mis hobiga on tegemist, võib kingiks olla nii sporditossud, uus raamat, Helly Hansen tuulejope, vannitarbed või grilltarvikud.

Ka selle soovituse puhul kehtib eelmine punkt, ehk sa oled kuulnud teda rääkimas mõnes huvipakkuvast esemest või asjast, mis on tema hobiga seotud. Kui ei, võid uurida teistelt pereliikmetelt või tema headelt sõpradelt, et valida sobiv isadepäeva kingitus.

Kolmas soovitus: mõtle kastist välja ja vali isadepäeva kingitus, mis eristub

Kingi sõnumiga T-särk, mõni isadepäeva plakat või poster, mis sümboliseerib koos veedetud hetki, lõbusaid nalju või pakub niisama rõõmu. Oluline on, et isadepäeva kingitus tuleks südamest ja et sina veedaksid sellel olulisel päeval temaga koos aega.

Raami mõni tore foto koos veedetud ajast või vii ta välja õhtust sööma või kontserti kuulama. Ühiselt veedetud hetked on kuldaväärt ja hindamatud. Usume, et neid hindab sinu isa väga!

Foto: Getty Images